VILI: Kérsz a krumplira ketchupot? Vigyázz, itt oldalt folyik. Amúgy egy csomót gondolkodtam a múltkori vitánkon. RICSI: Köszi, ügyes leszek. Vita... Ja, a vallás meg az evolúció? A végén elrohantál. VILI: Kezdődött a labor. Sajnáltam, mert nagyon akartam reagálni arra, amit Jézus feltámadásáról mondtál. Az ID körüli vita is érdekel, de ha súlyozom, keresztényként Jézus nekem még fontosabb. RICSI: Megint „szkanderozzunk" egyet? VILI: Nem félsz, hogy lenyomlak? RICSI: A múltkor is így indult, aztán... VILI: Na jó, ne vigyük ezt ilyen síkra. RICSI: Miért ne? Szerintem vigyük! VILI: Ismered Tom...
Keresési találatok az alábbi kifejezésre:
vita
Szabados Ádám nem minden gondolatával értek egyet
Időnként észreveszem, hogy internetes vitákban rám hivatkoznak, majd gyorsan hozzáteszik: „Szabados Ádám nem minden gondolatával értek egyet”. Sok kérdésről leírtam már a véleményemet, úgyhogy ezen nem csodálkozom, furcsa is lenne, ha valaki mindenben egyetértene velem. Természetesen arra törekszem, hogy amit leírok, az mindig átgondolt és megalapozott legyen, mégis inkább ijesztő számomra a lehetőség, hogy egyszer valaki gondolkodás nélkül mindent el fog fogadni, amit mondok. Félreértés ne essék, örülök annak, amikor egyetértenek velem, de nem tartanám egészségesnek, ha az egyetértés túl...

LEGUTÓBBI HOZZÁSZÓLÁSOK