Keresési találatok az alábbi kifejezésre:

vita

Jézus feltámadása és a rések istene

VILI: Kérsz a krumplira ketchupot? Vigyázz, itt oldalt folyik. Amúgy egy csomót gondolkodtam a múltkori vitánkon. RICSI: Köszi, ügyes leszek. Vita... Ja, a vallás meg az evolúció? A végén elrohantál. VILI: Kezdődött a labor. Sajnáltam, mert nagyon akartam reagálni arra, amit Jézus feltámadásáról mondtál. Az ID körüli vita is érdekel, de ha súlyozom, keresztényként Jézus nekem még fontosabb. RICSI: Megint „szkanderozzunk" egyet? VILI: Nem félsz, hogy lenyomlak? RICSI: A múltkor is így indult, aztán... VILI: Na jó, ne vigyük ezt ilyen síkra. RICSI: Miért ne? Szerintem vigyük! VILI: Ismered Tom...

bővebben

Szabados Ádám nem minden gondolatával értek egyet

Időnként észreveszem, hogy internetes vitákban rám hivatkoznak, majd gyorsan hozzáteszik: „Szabados Ádám nem minden gondolatával értek egyet”. Sok kérdésről leírtam már a véleményemet, úgyhogy ezen nem csodálkozom, furcsa is lenne, ha valaki mindenben egyetértene velem. Természetesen arra törekszem, hogy amit leírok, az mindig átgondolt és megalapozott legyen, mégis inkább ijesztő számomra a lehetőség, hogy egyszer valaki gondolkodás nélkül mindent el fog fogadni, amit mondok. Félreértés ne essék, örülök annak, amikor egyetértenek velem, de nem tartanám egészségesnek, ha az egyetértés túl...

bővebben

Archívum

LEGUTÓBBI HOZZÁSZÓLÁSOK